Saltar al contingut Saltar a la navegació Informació de contacte

Grup Comarcal Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)

 

 

 

Presidenta del Grup Comarcal d'Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)

Mònica Hill i Giménez - Regidora de l'Ajuntament de Vilafranca del Penedès

Perfil - Indemnitzacions i retribucions -  mhill@ccapenedes.cat

 

Portaveu del Grup Comarcal d'Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)

Pol Pagès i Pont - Alcalde de l'Ajuntament de Sant Quintí de Mediona

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - ppages@ccapenedes.cat

 

Josep M. Ribas Ferrer - Alcalde de l'Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - jribas@ccapenedes.cat

 

M. Antònia Admetlla i Salvatella - Regidora de l'Ajuntament de Sant Cugat Sesgarrigues

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - aadmetlla@ccapenedes.cat

 

Pere Sàbat i Lluverol - Regidor de l'Ajuntament de Vilafranca del Penedès

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - psabat@ccapenedes.cat

 

Margarida Bertran i Morell - Regidora de l'Ajuntament de Gelida

Perfil - Indemnitacions i retribucions - mbertran@ccapenedes.cat

 

Joan Amat i Domènech - Regidor de l'Ajuntament de la Granada

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - jamat@ccapenedes.cat

 

Fina Mascaró i Bujaldón - Regidora de l'Ajuntament d'Olèrdola

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - fmascaro@ccapenedes.cat

 

Jordi Ramos i Tardà - Regidor de l'Ajuntament d'Olesa de Bonesvalls

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - jramos@ccapenedes.cat

 

Lourdes Quer i Montserrat - Regidora de l'Ajuntament de Santa Margarida i els Monjos

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - lquer@ccapenedes.cat

 

Destaquem