Saltar al contingut Saltar a la navegació Informació de contacte

Grup Comarcal Junts x Catalunya

 

 

President del Grup Comarcal de Junts x Catalunya

F. Xavier Lluch i Llopart - Alcalde de l'Ajuntament de Fon-rubí

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - xlluch@ccapenedes.cat

 

Portaveu del Grup Comarcal de Junts x Catalunya

Jordi Torné i Solé - Regidor de l'Ajuntament de Torrelles de Foix

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - jtorne@ccapenedes.cat

 

 

Cèsar Herraiz i Pujol - Alcalde de l'Ajuntament d'Avinyonet del Penedès

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - cherraiz@ccapenedes.cat

 

Núria Arnau Amadó - Regidora de l'Ajuntament de Castellví de la Marca

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - narnau@ccapenedes.cat

 

Sílvia Pérez Pago - Regidora de l'Ajuntament de les Cabanyes

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - sperez@ccapenedes.cat

 

Jordi Ferrer Durich - Alcalde de l'Ajuntament de Sant Llorenç d'Hortons

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - jferrer@ccapenedes.cat

 

Antoni Romeu i Alemany - Regidor de l'Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - aromeu@ccapenedes.cat

 

Susanna Escribà i Vivó - Regidora de l'Ajuntament de Santa Margarida i els Monjos

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - sescriba@ccapenedes.cat

 

Carles Morgades i Àguila - Regidor de l'Ajuntament de Subirats

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - cmorgades@ccapenedes.cat

 

Ramon Riera i Bruch - Regidor de l'Ajuntament de Torrelavit

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - rriera@ccapenedes.cat

 

Joan Manel Montfort i Guasch - Regidor de l'Ajuntament de Vilafranca del Penedès

Perfil - Indemnitacions i retribucions - mmontfort@ccapenedes.cat

 

Anna Doblas i Ruiz - Regidora de l'Ajuntament de Vilafranca del Penedès

Perfil - Indemnitzacions i retribucions - adoblas@ccapenedes.cat

 

Destaquem