Saltar al contingut Saltar a la navegació Informació de contacte

Extensions telefòniques

PLANTA BAIXA

Oficina d'Atenció ciutadana i Consum

  • 110 - Núria Plasencia - Recepció/Centraleta
  • 111 - Vanessa Barra - Cap del Servei de Consum i OAC
  • 112 - Marc López - Administrativa OAC
  • 113 - Eva Rigol - Administratiu Consum
  • 114 - Mónica Caballero - Tècnica Consum
  • 320 - Jaume Ràfols - Punt d'Assessorament Digital

Oficina Jove

  • 440 - Suni Clement - Administrativa Joventut
  • 441 - Anna Segura - Assessora acadèmica
  • 442 - Glòria del Rey - Tècnica del Servei de Cultura / Joventut
  • 443 - Àlex Muñoz - Coordinador tècnic del Servei de Joventut
  • 163 - SALA JOVE

Gestió documental i Arxiu

  • 260 - Teresa Jiménez - Tècnica en Gestió documental, Arxiu i OCSAE
  • 261 - Guillem Codorniu - Tècnic OCSAE

Habitatge

  • 460 - Joan Rodríguez - Cap del Servei d'Habitatge
  • 461 - Alannah Pérez - Administrativa - Oficina Comarcal d'Habitatge
  • 462 - Gemma Planas - Treballadora social / Tècnica d'Habitatge
  • 463 - Assumpta Colomer - Administrativa - Oficina Comarcal d'Habitatge
  • 464 - Maria Vendrell - Administrativa - Oficina Comarcal d'Habitatge
  • 164 - SALA HABITATGE

Promoció econòmica

  • 120 - Èric Gómez - Cap del Servei de Desenvolupament i Ocupació
  • 121 - Cristina Urpí - Administrativa del servei
  • 122 - Alícia Almirall - Tècnica de Productes de la Terra
  • 123 - Antoni Jiménez - Tècnic FPO Dual
  • 124 - Margarita Pauné - Tècnica de Servei de Creació d'empreses - Emprenedoria i consolidació d'empreses
  • 125 - Carlota Julià - Tècnica Polígons Activitat Econòmica 
  • 126 - Sílvia Caldú - Tècnica de l'Oficina Tècnica Laboral
  • 127 - Marta Isart - Tècnica d'Orientació i Inserció laboral
  • 130 - Jorgina Martínez - Tècnica TTT
  • 131 - Susana Garcia- Tècnica Treball i Formació
  • 132 - Eva Virgili - Tècnica Referent Comarcal d'Ocupació Juvenil 
  • 133 - Yolanda Carbó- Tècnica AODL d'Atracció i Retenció d’Inversions a l’Alt Penedès.
  • 134 - Ferran Ruiz - Tècnic TTT

Sistemes de la Informació

  • 321 - Telm Casanovas - Informàtic
  • 322 - Lahcen Ait Alibou - Informàtic

Sala del pou

  • 165 - SALA DEL POU

 

ENTRESÒL

  • 166 - SALA DE JUNTES - BIBLIOTECA

 

PRIMERA PLANTA

Ensenyament

  • 330 - Ció Jover - Cap del Servei d'Ensenyament
  • 333 - Marta Alemany - MENJADOR ESCOLAR Administrativa 
  • 334 - Àlex Gabelli - TRANSPORT ESCOLAR Administrativa 
  • 332 - Ester Morgadas - MONITORATGE TRANSPORT ESCOLAR - Pere Tarres
  • 331 - Lluïsa Mera - EMAP Administrativa
  • 340 - Sílvia Romera - EMAP Directora
  • 341 - Griselda Muntadas - EMAP Cap d'estudis

Secretaria

  • 200 - Meritxell Tort - Coordinadora administrativa
  • 201 - Goretti Tort - Administrativa
  • 202 - Xavier Rodado - Secretari de la corporació

Intervenció - Tresoreria

  • 250 - Elisabeth Atzerà - Cap administrativa Serveis econòmic i Tresorera
  • 251 - Sonia Luque - Administrativa
  • 254 - Jaume Miret - Interventor

Compres

  • 240 - Mireia Carrascal - Administrativa

Recursos humans

  • 220 - Manel Moris - Cap del Servei de Recursos Humans i PRL
  • 221 - Pere Cano - Tècnic
  • 222 - Elsa Reinares - Administrativa

Despatx - Grups polítics

  • 270 - Coordinador/a del Grup Comarcal Socialista

Gabinet de Presidència i Gerència

  • 230 - Carme Fragoso - Secretària de Presidència i Gerència - Servei d'Esports
  • 231 - Cristina Sàenz de Santamaria - Cap del Servei de Comunicació i Cultura

Gerència

  • 210 - Francesc Rosell - Gerent

Presidència

  • 211 - Xavier Lluch - President

 

SEGONA PLANTA

Acció social, Igualtat i Ciutadania

  • 400 - Tamara Pulido - Administrativa
  • 401 - Toni Sansa - Administratiu
  • 402 - Ángela Rodríguez - Administrativa
  • 403 - Foix Senabre - Tècnica d'Igualtat i Gent gran
  • 404 - Mercè Camps - Tècnica d'Igualtat i Ciutadania
  • 406 - Susanna Planas - Coordinador tècnica Benestar Social
  • 407 - Núria López - Cap del Servei de Benestar Social
  • 408 - Sílvia Mitjans - Coordinadora Dependència i Ajuts a domicili
  • 161 - SALA D'ACCIÓ SOCIAL (2 portes)
  • 160 - SALA D'ACCIÓ SOCIAL (1 porta)
  • 409 - Laura Segarra - SUMAR
  • 410 - Núria Puentes - DROGODEPENDÈNCIES Tècnica de prevenció de drogodependències
  • 411 - Suni Clement - Administrativa
  • 470 - Jordi Casanova - MENA Tècnic del projecte Menors Estrangers No Acompanyats
  • 471 - Núria Trenzano - MENA Tècnica el projecte Menors Estrangers No Acompanyats
  • 420 - Montse Pedrola - EAIA/SIFE Coordinadora Tècnica 
  • 421 - Joana Faura - EAIA Treballadora social 
  • 422 - Pere Rus - EAIA Treballador social
  • 423 - Roser Montserrat - EAIA Educadora social
  • 424 - Núria Casanovas - EAIA Psicòloga 
  • 425 - Rosa Zavas - EAIA Pedagoga
  • 426 - Eva Pajuelo - EAIA Pedagoga
  • 427 - Ana Domínguez - EAIA Educadora social
  • 430 - Roser Bondia - SIFE Educadora social
  • 431 - Inés Vázquez - SIFE Treballadora social
  • 450 - Anna Vall - MEDIACIÓ Coordinadora de mediadors/es
  • 450 - Núria Villanueva - MEDIACIÓ Mediadora
  • 450 - Beatriz Romero - MEDIACIÓ Mediadora

 

NOVES OFICINES

Oficina Tècnica

  • 350 - Esther Cantalejo - Administrativa
  • 351 - Jordi Montserrat - Coordinador administratiu / Responsable de manteniment
  • 352 - Gemma Pellisa - Tècnica Medi Ambient (dijous/divendres)
  • 353 - Roser Romeu / Eduard Jover / Iván Freixedes - Enginyers (dimecres/dijous)
  • 354 - Cristina Montserrat / Laia Gil - Arquitecta / Coordinació Equip tècnic
  • 355 - Marta Salamé - Tècnica d'Agricultura i Medi Rural

 

Destaquem